Lampa wisząca Rozendal 6l – luksus nie tylko dla wybranych

Na rynku jest wiele efektownych lamp wiszących, wpisujących się w różne style – zarówno te z nowoczesną, jak i tradycyjną duszą. Jednak niektóre lampy należą do elity. Znajdują się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o design i wzornictwo. Zapierają dech w piersiach i nie pozwalają o sobie zapomnieć przez długi czas. Szukasz akcesorium, które wyróżni się z tłumu i zrobi ogromne wrażenie na każdym, kto tylko je zobaczy? Jesteś we właściwym miejscu.

Lampa wisząca Rozendal 6l to niezwykłe akcesorium. Jeśli na co dzień otaczasz się wyłącznie luksusowymi przedmiotami lub urządzasz salon na wzór królewskich, pełnych przepychu pałaców, ta lampa jest właśnie dla Ciebie. Kaskada mieniących się, szklanych ozdób jest wyznacznikiem ekskluzywności i wyjątkowości, na jaką decydują się tylko nieliczni. Doskonale dopasuje się do pomieszczeń urządzonych w stylu glamour, gdzie nie ma miejsca na prostotę, a liczy się przede wszystkim efekt i zachwyt.

Producentem tej eleganckiej lampy jest skandynawska firma Markslöjd, od lat zajmująca się tworzeniem profesjonalnego oświetlenia. Wraz z lampą otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 53 cm
Wysokość 56 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd