Minimalistyczny i praktyczny sposób na oświetlenie wnętrz

Lampa wisząca Ruben to rodzaj prostego, funkcjonalnego oświetlenia, które może być zawieszone pojedynczo, a w większych pomieszczeniach ciekawy efekt da umieszczenie kilku takich lamp. Pasuje niemal wszędzie: do pokoi, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju, biura, sklepu, baru, punktów usługowych. Najlepiej odnajdzie się w minimalistycznych wystrojach, można zawiesić ją również w aranżacjach nowoczesnych i loftowych. Jest uniwersalna, taki typ oświetlenia będzie modny przez długie lata.

Lampa Ruben zrobiona jest z metalu. To bardzo prosty model, w którym najbardziej rzuca się w oczy prosty, cylindryczny klosz umieszczony na długim zawiesiu. Brak ozdób i oszczędna kolorystyka idealnie współgra z surowością stylu minimalistycznego.

Źródłem światła jest tutaj żarówka (gwint GU10), którą trzeba dobrać osobno. Można wybrać dedykowaną do lampy żarówkę LED. Kolorem lampy jest praktyczna czerń. Wymiary wynoszą: 7 × 7 × 40 cm.

Najlepiej pasuje do minimalizmu z niewielką ilością mebli i dodatków. Dobrze wygląda w ciemnych aranżacjach (czerń, grafit). W długim przedpokoju lub korytarzu można zawiesić kilka takich samych lamp.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd