Estetyczna lampa do pokoju i jadalni

Lampa wisząca Sabalete nawiązuje designem do klasycznych stylów oświetlenia, ale jest kilka elementów, które ją wyróżniają. Pasuje przede wszystkim do pokoi, salonu, sypialni, kuchni, jadalni. Może wisieć w gabinecie i sklepie. Dobrze współgra z wystrojem w stylu klasycznym, nowoczesnym, vintage, skandynawskim. Daje dużo światła, a wieczorem pomieszczenia oświetlone nią wyglądają przytulnie, aż chce się spędzać w nich czas.

Lampę Sabalete wykonano ze stali i opalizowanego szkła. Trzy kuliste klosze znajdują się na ozdobnych podstawkach, przytwierdzonych do prostego stelaża, który wisi na przewodzie i lince. Cała lampa robi efektowne wrażenie. Ma trzy źródła światła, którymi są żarówki (gwint E27).

Źródło światła nie znajduje się w komplecie z lampą. Należy dokupić ją osobno. Można zdecydować się na energooszczędne żarówki LED. Metalowe elementy lampy są czarne, a klosze matowo – białe. Wymiary to: 46,5 × 110 cm.

Można użyć tej lampy do bardzo różnych aranżacji w ciemnych i jasnych kolorach. Pasuje do mebli drewnianych i ze sztucznego tworzywa. Ładnie wygląda w komplecie z lampą stojącą i kinkietem z tej samej kolekcji.

Wymiary
Średnica 46,5 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania