Piękna lampa w stylu glamour do wyjątkowych wnętrz

Lampa wisząca Salva to bardzo dekoracyjny model, który najlepiej zgrywa się z wnętrzami w stylu glamour lub nowoczesnymi. Taka lampa wymaga specjalnej oprawy, więc mile widziane są srebrne dodatki, dużo bieli i chłodna kolorystyka wystroju. Ciekawie zaprezentuje się jako oświetlenie salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju, gabinetu, biura, kawiarni. Stanowi prawdziwą ozdobę miejsca, w którym wisi, możesz więc powiesić ją w swoim ulubionym pokoju i relaksować się w blasku jej światła.

Lampa Salva zrobiona została z metalu i szkła. Z dużej, okrągłej podsufitki zwieszają się ozdobne, lśniące kule, nawleczone na linki. Wiszą na różnych wysokościach, więc całość daje wyjątkowy efekt. Pomiędzy nimi widać niewielkie żarówki w srebrnych oprawkach.

W lampie są cztery źródła światła - to żarówki nieobecne w komplecie. Należy dobrać je osobno, przy tym warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Kolorami lampy są chrom i srebro. Wymiary wynoszą: 70 × 50 cm.

Ta lampa będzie się bardzo ciekawie prezentować zarówno w czerni, jak i w bieli. Można powiesić więcej niż jedną, jeżeli pomieszczenie jest duże. Stworzy wtedy wyjątkową dekorację.

Wymiary
Długość 70 cm
Średnica 50 cm
Waga 4.32 kg
Do pobrania