Minimalistyczna i elegancka lampa Santana

Lampa wisząca Santana to bardzo elegancki, delikatny i stonowany model, pasujący do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, vintage. Może być oświetleniem sypialni, niedużego salonu, jadalni, kuchni, przedpokoju, biura, kawiarni, pokoju hotelowego. Nie dominuje nad całością wystroju, ale wprowadza klimat subtelnej elegancji i spokoju. Pasuje do ciemnych i jasnych wnętrz i mebli.

Lampa Santana wykonana została ze szkła. Jest cała w jednym kolorze, a delikatny klosz ma kształt łzy. Źródłem oświetlenia jest jedna żarówka (gwint E27). Nie ma jej w komplecie z lampą i trzeba dobrać ją osobno. Warto stawiać przy tym na energooszczędne żarówki LED.

Lampa wisząca Santana jest biała. Jej wymiary wynoszą: 22 × 100 cm.

Ta delikatna lampa świetnie pasuje do białych i jasnych wnętrz. Podkreśli urok białych dodatków i jasnego drewna. Doskonale wygląda w zestawieniu z meblami białymi albo drewnianymi, bardzo jasnymi lub przeciwnie - ciemnymi. Zawieszona nad lekkim stolikiem kawowym stworzy wrażenie przytulnego miejsca do wypoczynku.

Wymiary
Szerokość 22 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon