Uniwersalna lampa nad biurko lub stolik

Lampa wisząca Santiago to bardzo uniwersalny sposób oświetlenia niemal do każdego pomieszczenia. Najlepiej współgra z wystrojem nowoczesnym, klasycznym, loftowym i minimalistycznym. Pasuje do pokoju młodzieżowego, kuchni, przedpokoju, biura, sklepów, punktów usługowych. Zawieszona nad stołem w pokoju nastolatka, będzie idealnym oświetleniem, ułatwiającym czytanie i odrabianie lekcji. Kilka takich samych lamp sprawdzi się w biurze.

Lampa Santiago została wykonana ze stali. Ma bardzo klasyczny design z kielichowatym kloszem, zawieszonym na przewodzie. Podsufitka ma ten sam kolor, co klosz. Design lampy pozwala na dopasowanie jej do różnych wystrojów.

Źródło światła to żarówka (gwint E27), która trzeba dobrać osobno. Możesz zdecydować się na energooszczędną żarówkę LED. Lampa Santiago jest w kolorze chrom. Jej wymiary to: 120 × 16 cm.

Idealna do doświetlania pomieszczeń np. w zakładach pracy, uczelniach, bibliotekach, jak i loftowych barach. Możliwość ustawienia klosza i skierowania strumienia światła w odpowiednim kierunku ułatwia naukę i pracę, w której ważne jest silne światło.

Santiago - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 16 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał stal
Max moc źródła światła 60W
Typ gwintu E27
Źródło światła żarówka
Źródło światła w komplecie nie
Kolor Srebrny