Uniwersalna lampa nad biurko lub stolik

Lampa wisząca Santiago to bardzo uniwersalny sposób oświetlenia niemal do każdego pomieszczenia. Najlepiej współgra z wystrojem nowoczesnym, klasycznym, loftowym i minimalistycznym. Pasuje do pokoju młodzieżowego, kuchni, przedpokoju, biura, sklepów, punktów usługowych. Zawieszona nad stołem w pokoju nastolatka, będzie idealnym oświetleniem, ułatwiającym czytanie i odrabianie lekcji. Kilka takich samych lamp sprawdzi się w biurze.

Lampa Santiago została wykonana ze stali. Ma bardzo klasyczny design z kielichowatym kloszem, zawieszonym na przewodzie. Podsufitka ma ten sam kolor, co klosz. Design lampy pozwala na dopasowanie jej do różnych wystrojów.

Źródło światła to żarówka (gwint E27), która trzeba dobrać osobno. Możesz zdecydować się na energooszczędną żarówkę LED. Lampa Santiago jest w kolorze chrom. Jej wymiary to: 120 × 16 cm.

Idealna do doświetlania pomieszczeń np. w zakładach pracy, uczelniach, bibliotekach, jak i loftowych barach. Możliwość ustawienia klosza i skierowania strumienia światła w odpowiednim kierunku ułatwia naukę i pracę, w której ważne jest silne światło.

Wymiary
Średnica 16 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania