Lampa wisząca Sardo – zgrany zespół

Połączenie różnych kolorów i odcieni z osiągnięciem imponującego efektu nie jest łatwe. Taki zabieg udał się w przypadku lampy wiszącej Sardo do salonu. Metal w kolorze mosiężnym, szklane, dekoracyjne klosze oraz czarne elementy łączące całą konstrukcję tworzą zestaw, który trafia w każdy gust.

Idealna do salonu, polecana do biura, rekomendowana do jadalni – gdziekolwiek ją umieścisz, lampa trzypłomienna Sardospełni swoje funkcje wzorowo. Efektowna konstrukcja nie tylko oświetla, ale też dekoruje przestrzeń, a dzięki możliwości regulacji długości jest wyjątkowo przyjazna w użytkowaniu. Pamiętaj, by dopasować do niej piękne żarówki, najlepiej energooszczędne lub LED. Będą one widoczne przez szklany klosz, dlatego powinny dobrze się prezentować. Wybierz warianty z gwintem E27.

Trzy źródła światła o łącznej maksymalnej mocy 120W skutecznie rozświetlą nawet spore pomieszczenia. O dodatkowe rozświetlenie przestrzeni zadbają mosiężne akcenty, szczególnie pożądane w industrialnym wnętrzu. Postaw na jakość, wybierz nowoczesną lampę wiszącą i ciesz się nią przez długi czas – model posiada 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 127 cm
Waga 3 kg
Do pobrania