Lampa wisząca Sardo – nie tylko efektowna

Wygląda znakomicie, robi wrażenie – nowoczesna lampa wisząca Sardo to nie tylko dzieło sztuki użytkowej, ale też wyjątkowo wydajne i dopracowane źródło światła w salonie czy jadalni. Doskonała niemal w każdym pomieszczeniu – także w sypialni czy nawet w łazience – zachwyca formą, ale też działaniem.

Trzypłomienna lampa wisząca z metalu w kolorze nikiel/satyna ze szklanymi, dekoracyjnymi kloszami nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Nowoczesne metalowe wykończenie dobrze pasuje do miejsca pracy: modnej kawiarni czy industrialnego biura, ale również obiecująco zapowiada się zastosowanie tego modelu w mieszkaniu czy domu. Efektowne żarówki, które wybierzesz do lampy będą dodatkowo dekorować przestrzeń – wybierz modele energooszczędne z gwintem E27, a rachunki za prąd nie będą wysokie.

Odporna na zanieczyszczenia dzięki klasie szczelności IP20, ze źródłami światła o regulowanej długości, lampa wisząca do salonu posiada 24-miesiące gwarancji. Każde ze źródeł światła zapewnia moc 40W, więc możesz przy niej spędzić długie wieczory z bliskimi przez wiele lat.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 127 cm
Waga 3 kg
Do pobrania