Lampa wisząca Sassari – szlachetny blask w Twoim domu

Jeśli zastanawiasz się, jakby mogło prezentować się wnętrze pałacu nad brzegiem morza, lampa wisząca Sassari pomoże Ci się zbliżyć do tego doświadczenia. Wszystko za sprawą użytych do jej stworzenia materiałów. Po spojrzeniu na klosz wykonany wykonany ze szkła bursztynowego w Twojej wyobraźni pojawi się widok plaży obmywanej delikatnymi falami. Z kolei pozostałe elementy lampy wykonane z mosiądzu antycznego nasuwają skojarzenia z królewskim przepychem.

Nieodłącznym towarzyszem spotkań w gronie rodziny jest oświetlenie. Spraw, aby chwile z ludźmi, których kochasz były jeszcze bardziej wyjątkowe, a ułatwi Ci to kunsztowna lampa wisząca. Za każdym razem, jak spojrzysz na jej misterne wykończenia, przypomnisz sobie, aby doceniać teraźniejszą chwilę z bliskimi.

Kunsztowna lampa wisząca jest doskonała do umieszczenia w przestronnych pomieszczeniach. Z powodzeniem oświetli zakamarki dużej jadalni lub przedpokoju. Warto, aby lampa ta zawisła pośrodku pomieszczenia, dzięki czemu zawsze będzie zwracać na siebie uwagę gości i domowników.

Sassari - wymiary
Średnica 41 cm
Wysokość 125 cm
Waga 2.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata