Klasyczne oświetlenie, pasujące do wielu wnętrz

Lampa wisząca Saturn to uniwersalne, eleganckie oświetlenie, które sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, biurze, hotelu, kawiarni. Można dopasować ją do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Nadaje pomieszczeniom eleganckiego charakteru. Można tworzyć różne aranżacje z lampą Saturn w roli głównej. Doskonale będzie wyglądać nad stołem w salonie lub jadalni. To dobre oświetlenie dla nowoczesnego gabinetu w jasnych barwach.

Lampa Saturn została wykonana z metalu i szkła. Ma pięć szklanych, mlecznych kloszy w kształcie kuli. Podstawą konstrukcji są dwie metalowe kule, z których wychodzą lejkowate ramiona, będące ozdobnym elementem lampy.

Źródła światła to żarówki. Najlepiej stawiać na energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to biel (klosze) i chrom (metal). Wymiary wynoszą: 50 × 60/120 cm.

Ciekawie komponuje się z bielą, odcieniami szarości, grafitem. Pasują do niej dodatki ze srebrnymi elementami. Dobrze wygląda w bardzo jasnych pomieszczeniach, ale również ciekawie kontrastuje z kolorowymi.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania