Oświetlenie do nowoczesnego salonu

Lampa wisząca Saturn to propozycja w sam raz do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym. Może być stosowana jako oświetlenie także we wnętrzach klasycznych. Oryginalny design sprawia, że lampa przyciąga wzrok wszędzie, gdzie się znajduje. Wygląda niezwykle oryginalnie, lekko i zdecydowanie różni się od tradycyjnych lamp. Nadaje się do salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, sklepu, kawiarni.

Lampa Saturn jest wykonana z metalu i szkła. Ciekawie łączy ze sobą pięć kulistych kloszy, sprawiając, że lampa wygląda nowocześnie i niebanalnie. Jest tutaj aż pięć źródeł światła, którymi są żarówki (gwint E14). Należy dobrać je osobno.

Lampa przystosowana jest do żarówek LED, warto się na nie decydować, ponieważ są energooszczędne. Metalowe elementy lampy mają kolor grafitowy. Kuliste klosze są mlecznobiałe. Wymiary wynoszą: 50 × 60/120 cm.

Można dopasować lampę Saturn do nowoczesnych pomieszczeń o ciemnych ścianach (bardzo ładnie będzie się prezentować na tle grafitu). Pasuje też do jasnego wystroju. Dobrze współgra z meblami o metalowych elementach.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania