Ciekawa, minimalistyczna lampa do dużych pomieszczeń

Lampa wisząca Saturno sprawdza się w przestronnych wnętrzach, najlepiej umeblowanych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym lub skandynawskim. Pasuje do różnych pomieszczeń jak choćby salon, jadalnia, gabinet, biuro, punkty usługowe, sklepy. Daje dużo światła, a na większej powierzchni np. restauracja lub duży sklep można powiesić ich kilka i nadać całemu pomieszczeniu nowoczesnego klimatu. Świetnie wygląda w jasnych i ciemnych barwach wystroju wnętrza.

Lampa Saturno zrobiona jest ze stali, szkła i tkaniny. To interesujący i oryginalny model, zupełnie inny od tradycyjnego oświetlenia, do jakiego przywykliśmy. Klosz w kształcie cylindra zawieszony jest na regulowanych linkach.

Źródło światła to żarówki. Jest ich pięć. Dobierając je do lampy, wybieraj energooszczędne żarówki ledowe. Kolor lampy to pasująca do wielu aranżacji biel. Wymiary wynoszą: 50 × 50 × 110 cm.

Taka lampa świetnie prezentuje się w pomieszczeniach biurowych w otoczeniu nowoczesnych mebli i gadżetów. Można też użyć jej jako oświetlenia do aranżacji w stylu minimalistycznym z przewagą bieli lub odcieni szarości.

Wymiary
Długość 50 cm
Głębokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 112 cm
Waga 5.6 kg
Do pobrania