Nowoczesna lampa, którą powiesisz w gabinecie i w salonie

Lampa wisząca Saturno z uwagi na wiele możliwości zastosowania jej jako oświetlenia w domu i poza nim jest lampą bardzo uniwersalną. W domu sprawdzi się w pokojach, kuchni, jadalni, gabinecie, a oprócz tego może wisieć w biurze, kawiarni, sklepie, punktach usługowych. Jej ciekawy i nietypowy design sprawdzi się przede wszystkim w stylistyce nowoczesnej i minimalistycznej. Świecąc, tworzy dekoracyjny efekt pierścienia światła.

Lampa Saturno została zrobiona ze stali, szkła i tkaniny. Można regulować długość linek, na których jest zawieszona. Cylindryczny klosz od dołu zabudowany jest praktyczną membraną, która sprawia, że żarówki nie dają oślepiającego światła, tylko łagodne, białe.

Żarówek w lampie Saturno jest pięć, należy dobrać je osobno. Przy wyborze żarówek warto zdecydować się na ledowe, świecą o wiele dłużej. Kolor lampy to czerń. Wymiary: 50 × 50 × 110 cm.

Czarna lampa Saturno sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Ciekawie będzie się prezentować w nowoczesnym biurze, w którym jest dużo otwartej przestrzeni. Również w minimalistycznej kuchni, nad stołem w jadalni, czy nowoczesną wyspą kuchenną sprawdzi się na pewno.

Wymiary
Długość 50 cm
Głębokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 112 cm
Waga 5.6 kg
Do pobrania