Idealna do oświetlenia dużych, nowoczesnych pomieszczeń

Lampa wisząca Saturno pasuje do wnętrz domowych i pomieszczeń użyteczności publicznej. Świetnie prezentuje się zarówno w dużym salonie, jak i pomieszczeniach restauracyjnych, czy recepcjach hotelowych. Odnajdzie się jako oświetlenie w banku, przychodni, dużym holu. Z powodzeniem można zastosować ją w pokoju z aneksem kuchennym i w jadalni. To uniwersalny model, idealny do wystrojów w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim.

Lampę Saturno wykonano ze szkła, tkaniny i stali. Ma regulowane zwisy, które można dopasować do potrzeb swoich pomieszczeń. Klosz w kształcie obręczy daje piękny efekt świetlny zarówno w jasnych, jak i kontrastująco ciemnych barwach wystroju.

Źródłem światła są w lampie Saturno żarówki (gwint E27). Jest ich pięć i trzeba dobrać je osobno. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to biel, wymiary wynoszą: 50 × 50 × 110 cm.

Saturno będzie pasować jako oświetlenie minimalistycznych wnętrz z białymi meblami i dodatkami. Pasuje do niej wystrój z jasnego drewna lub kontrastowo ciekawie zaprezentuje się na tle ściany w kolorze granatu, lub grafitu.

Wymiary
Długość 50 cm
Głębokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 102 cm
Waga 5.2 kg
Do pobrania