Oryginalna i nowoczesna lampa do przestronnych wnętrz

Lampa wisząca Saturno to oświetlenie, które sprawdzi się w stylistyce nowoczesnej i minimalistycznej. Pasuje do większych wnętrz, więc z powodzeniem odnajdzie się w salonie, dużej jadalni, kuchni, gabinecie, biurze, sklepie, restauracji. Jej oryginalny design sprawia, że nadaje charakteru wnętrzom, szczególnie tym urządzonym w nowoczesnej stylistyce. Kilka takich lamp w dużej restauracji lub sali reprezentacyjnej stanowić będzie intrygujące oświetlenie.

Do stworzenia lampy Saturno użyto stali, szkła i materiału. Regulowane linki, nietypowy klosz i mocna kolorystyka sprawia, że lampa Saturno to pozycja wyjątkowa w ofercie oświetleniowej sklepu. Klosz w kształcie obręczy lub cylindra zawiera aż pięć źródeł światła, które nie rażą oczu dzięki mlecznej osłonie na dole.

Źródła światła to oczywiście żarówki (gwint E27). Wybierając je do lampy, stawiaj na energooszczędne żarówki LED. Kolor – czarny. Wymiary wynoszą: 50 × 50 × 110 cm.

Lampa sprawdzi się w stonowanych, biało-czarnych wystrojach i w towarzystwie barw z gamy szarości aż po grafit. Pasuje zarówno do białych mebli, jak i tych z jasnego drewna.

Wymiary
Długość 50 cm
Głębokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 102 cm
Waga 5.2 kg
Do pobrania