Ciekawy sposób na nowoczesne oświetlenie pomieszczeń

Lampa wisząca Savia jest stylowa i elegancka, a przy tym wpisuje się w modne trendy. Ozdobi aranżacje nowoczesne i loftowe. Nadaje się nie tylko do mieszkania, ale także do oświetlania punktów usługowych, sklepów, barów. W domu będzie wyglądać dobrze zarówno w pokojach, jak i w jadalni lub kuchni. Pasuje do wielu kolorów w wystroju wnętrz, ale najlepiej zgrywa się z chłodnymi odcieniami. Doskonała alternatywa dla tradycyjnych modeli lamp.

Lampa Savia została wykonana z chromowanego metalu i szkła. Jej atutem jest nowoczesny design, który w połączeniu z tymi materiałami daje interesujący i niebanalny efekt.

Trzy półprzezroczyste klosze są przytwierdzone do listwy z metalu, która z kolei wisi na długich linkach. Klosze robią wrażenie przezroczystych i ładnie odbijają światło, którego źródłem są tu żarówki. Trzeba dobrać je osobno, przy czym warto skusić się na żarówki LED. Kolory tej stylowej lampy to chromowany metal i transparentne szkło. Wymiary: 70 × 61 × 9,5 cm.

Taką lampę można powiesić na przykład nad kuchenną wyspą w wystroju z przewagą bieli, bieli z czernią, lub odcieniami szarości. Pasuje do mebli na wysoki połysk i z przeszkleniami.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.65 kg
Do pobrania