Elegancka i oryginalna lampa do nowoczesnych wnętrz

Lampa wisząca Savia to oświetlenie, na którego widok przychodzą do głowy słowa: klasa, elegancja i prostota. Estetycznie zaakcentuje swoim blaskiem pomieszczenia w aranżacji loftowej, nowoczesnej i minimalistycznej. Sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, hotelu, kawiarni. Jest delikatna i gustowna - właśnie pomieszczeniach czuje się najlepiej w otoczeniu wysmakowanych dodatków.

Lampę Savia wykonano z chromowanego metalu i szkła. Sprawiający przestrzenne wrażenie klosz wisi na długiej lince, przymocowanej do błyszczącej, metalowej podsufitki. Półprzezroczysty klosz ma kształt prostokąta, którego krawędzie zostały zaokrąglone.

Źródło światła to żarówka (gwint E27). Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Kolorami lampy Savia są chromowany metal i transparentne szkło. Wymiary wynoszą: 70 × 16 × 9,5 cm.

Można wybrać lampę Savia jako oświetlenie pokoju, w którym znajdują się meble z przeszkleniami i metalowymi elementami. Pasuje do jasnych aranżacji z przewagą bieli, jasnej szarości.

Savia - wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 9,5 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor chrom/transparentny