Oświetlenie idealne do nowoczesnych wnętrz i mebli

Lampa wisząca Savia charakteryzuje się interesującym designem, który z pewnością będzie przyciągał wzrok. Jako nowoczesny projekt wymaga równie nowoczesnego otoczenia. Idealna do takich właśnie aranżacji. Podkreśli meble na wysoki połysk i srebrne dodatki. Może wisieć w salonie, kuchni, jadalni, gabinecie, biurze, punktach usługowych. Jest nie tylko sposobem na oświetlenie pomieszczenia, ale też dekoracją, więc ładnie uzupełni wystrój, nadając mu stylowego charakteru.

Lampę Savia wykonano z metalu i szkła. Ciekawe szczególnie są tutaj klosze, półprzezroczyste o ozdobnym charakterze. Mają kształt prostokątów z łagodnie zaokrąglonymi krawędziami. Przymocowane są do metalowej listwy, wiszącej na linkach.

Źródło światła stanowią żarówki, dokupując je do lampy, warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to szlachetnie połyskujący chromowany metal i przejrzyste, transparentne szkło. Wymiary to: 70 × 41 × 9,5 cm.

Będzie świetnym oświetleniem w nowoczesnej sypialni otoczeniu jasnych mebli, luster, bieli i minimalistycznych dodatków.

Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania