Nowoczesny pomysł na klasyczne oświetlenie wnętrza

Lampa Segre to trójpłomienne oświetlenie idealne do salonu, sypialni, kuchni, biura, gabinetu, punktów usługowych, sklepów. Uniwersalna lampa pasuje do wielu wnętrz i rodzajów wystroju, a najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Nietrudno dopasować ją do dodatków i mebli. Oświetla pomieszczenie, nie dominując nad całością, a jednocześnie przyciąga wzrok jakością wykonania i ładnym designem.

Lampa Segre zostala wykonana z metalu i szkła. Łatwo zauważyć, że to oświetlenie bardzo stabilne i wytrzymałe. Mocny stelaż i podsufitka wykonane są z metalu. Ramiona stelaża są wygięte, co odróżnia tą lampę od tradycyjnych rodzajów oświetlenia. Całości dopełniają szklane, kuliste klosze.

Źródłami światła są trzy żarówki. Do lampy Segre dedykowana jest żarówka LED – gwint E27. Kolory lampy to czerń (elementy metalowe) i transparentne klosze. Wymiary: 53 × 53 × 32 cm.

Ta lampa będzie się świetnie prezentować w nowoczesnym pokoju. Pasują do niej proste meble (np. regały z elementami metalowymi), kolory takie jak biel i czerń, ale równie dobrze zgrywa się z drewnem.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 100 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania