Stabilność i styl w nowoczesnej lampie Segre

Oryginalna i nowoczesna lampa wisząca Segre to ciekawy sposób na oświetlenie salonu, jadalni, gabinetu, sklepu, restauracji. Stylem pasuje do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Uniwersalna kolorystyka również ułatwia zadanie dopasowania jej do różnych wnętrz. Najlepiej sprawdzi się w stylistyce nowoczesnej i klasycznej. Daje dużo światła, więc jeśli chodzi o pomieszczenia mieszkalne, idealnym dla niej miejscem będzie salon.

Lampa Segre zrobiona jest z metalu i szkła. Jej powyginany stelaż dodaje wrażenia ruchu, co sprawia, że oświetlenie nie jest nudne i pospolite. Stabilne ramiona i podsufitka, a dla kontrastu delikatne, szklane klosze w kształcie kuli – tak właśnie wygląda lampa Segre.

Źródłami światła są żarówki. Jest ich pięć i należy dobrać je osobno. Dedykowane do niej są żarówki LED o gwincie E27. Kolory to matowa czerń i transparentny. Wymiary wynoszą: 61 × 61 × 32 cm.

Można zastosować ją jako oświetlenie w klasycznym salonie. Będzie się świetnie prezentować w zestawieniu z meblami z ciemnego drewna i kolorowymi dodatkami (zasłony, dywany, poduszki).

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania