Lampa wisząca Sencillo – stylowy wybór do Twojej jadalni

Lampa wisząca Sencillo to sposób na stylową aranżację wnętrza Twojej jadalni lub salonu. Efektowny model wyróżnia się nowoczesnym kształtem i uniwersalną kolorystyką, która świetnie wpasuje się w każdy wystrój. Cztery źródła światła dają jasne i precyzyjne oświetlenie. To dobry wybór do większego wnętrza.

Największą ozdobą lampy są cztery metalowe klosze o kształcie geometrycznych tulei. Każdy z nich posiada pojedynczą oprawkę na żarówkę. Klosze zostały umieszczone na prostych, minimalistycznych zwisach, które łączą je z prostokątną podsufitką. Całość została wykonana w kolorze czarnym.

Lampa posiada cztery źródła światła z możliwością montażu żarówek typu E27 o maksymalnej mocy 40W. Model nie posiada tradycyjnych kloszy. Zastosowana klasa szczelności IP20 chroni lampę przed kurzem.

Czteropłomienna lampa wisząca Sencillo stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz powiesić ją nad blatem lub kuchennym barkiem albo umieścić w centrum pomieszczenia. Oświetlenie możesz uzupełnić, wprowadzając inne modele z serii Sencillo.

Wymiary
Długość 5 cm
Szerokość 108 cm
Wysokość 160 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania