Modernistyczny design i wykonanie w sam raz do nowoczesnych wnętrz

Oryginalna, nowoczesna lampa wisząca Shy to sposób na oświetlenie wielu wnętrz. Salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, sklep, pub, punkty usługowe – pasuje do każdego z tych pomieszczeń, a szczególnie jako oświetlenie punktowe lub rodzaj doświetlenia. Doskonale wygląda w towarzystwie kilku takich samych lamp – można w ten sposób stworzyć interesującą aranżację. Pasuje do stylu nowoczesnego, loftowego i minimalistycznego.

Nietypowym sposobem na stworzenie lampy Shy jest użycie do tego betonu, który rzadko bywa materiałem budulcowym dla lamp we wnętrzach. Długi, regulowany zwis zwieńczony jest niewielkim betonowym kloszem i walcowatym kształcie.

Źródło światła to żarówka. Można dokupić do lampy żarówkę LED, będzie świecić dłużej, niż tradycyjne. Kolorem lampy jest szarość. Wymiary wynoszą: 130 × 9 cm.

Lampa wisząca Shy będzie dobrze wyglądać jako punktowe oświetlenie w przedpokoju o nowoczesnym wyglądzie. Można wtedy zastosować ich kilka. Podobnie w modernistycznym salonie – kilka lamp na tle grafitowej lub dla kontrastu w kolorze bordo czy granacie ścianie stworzy niepowtarzalną aranżację.

Wymiary
Długość 130 cm
Średnica 9 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting