Nowoczesne oświetlenie o wielu zastosowaniach

Lampa wisząca Sileas najlepiej sprawdza się w aranżacjach minimalistycznych, loftowych i nowoczesnych. Może być używana jako oświetlenie w zakładach produkcyjnych i punktach usługowych. Może też służyć do wyeksponowania dzieła sztuki w muzeum czy na wystawie. Całkiem dobrze prezentuje się w pomieszczeniach mieszkalnych jak kuchnia, sypialnia, przedpokój, pokój młodzieżowy, gabinet. To rodzaj prostego, jeśli chodzi o design i łatwego do dopasowania do wystroju wnętrz oświetlenia.

Sileas to lampa wykonana z lakierowanego metalu. Ma kształt podłużnej listwy, zawieszonej na dwóch długich linkach. Podobny tylko nieco krótszy kształt ma podsufitka.

Źródłem światła jest wbudowany LED. Atutem jest możliwość zdalnego sterowania źródłem światła. Kolor lampy to praktyczna czerń. Wymiary wynoszą: 150 × 122 cm.

Czarna lampa Sileas sprawdzi się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, gdzie trzeba zastosować więcej, niż jedną lampę do oświetlenia. Pasuje do nowoczesnych mebli i minimalistycznej stylistyki.

Wymiary
Długość 91 cm
Szerokość 4 cm
Wysokość 150 cm
Do pobrania