Źródło światła w minimalistycznej odsłonie

Uniwersalna i praktyczna lampa wisząca Sileas to prosty design i stonowana kolorystyka, co pozwala dopasować ją do różnych aranżacji w mieszkaniu i nie tylko. Najlepiej prezentuje się w stylu wystroju nowoczesnego, minimalistycznego i loftowego. W domu można zawiesić ją w sypialni, kuchni, przedpokoju, a poza tym sprawdza się w biurze, poczekalniach, sklepach, barach, zakładach produkcyjnych. Pasuje do surowego i stonowanego otoczenia, może też eksponować konkretny przedmiot – na przykład w muzeum lub na wystawie.

Lampa wisząca Sileas zrobiona jest z metalu. Ma postać prostej, podłużnej listwy, zawieszonej na linkach. Źródło światła stanowi wbudowany moduł ledowy.

Lampa ma opcję zdalnego sterowania oświetleniem. Kolorystycznie jest utrzymana w czerni, co pozwoli dopasować ją do otoczenia. Wymiary wynoszą: 122 × 6 × 150 cm.

Lampa wisząca Sileas komponuje się z otoczeniem w stylu loftowym. Pasują do niej kamień i metalowe elementy. W długim korytarzu lub np. holu hotelowym można zastosować kilka takich samych lamp.

Wymiary
Długość 122 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3.16 kg
Do pobrania