Oryginalne oświetlenie do modernistycznych wnętrz

Lampa wisząca Sintra jest bardzo ciekawym rodzajem oświetlenia o niebanalnym designie. Sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach w stylu loft, nowoczesnych i skandynawskich. Z pewnością spodoba się wymagającym nastolatkom, więc idealnie nadaje się na oświetlenie w pokoju młodzieżowym. Poza tym można powiesić ją w sypialni, kuchni, przedpokoju. Również wnętrze nowoczesnej kawiarenki zyska na wyrazie, gdy umieścimy w niej lampę Sintra.

Lampę Sintra wykonano ze szkła i stali. Bardzo ciekawy jest klosz lampy, który wygląda jak żarówka, umieszczona w klatce. Wewnętrzny klosz zdobią elementy mosiężne.

Źródło światła to żarówka (gwint E14). Do lampy Sintra dedykowane są żarówki LED, które są energooszczędne. Metalowe elementy lampy są lakierowane na biało, wewnętrzny klosz również jest w tym kolorze. Ozdobne części mają kolor mosiądzu. Wymiary to: 25 × 25 × 108 cm.

Może świetnie sprawdzić się jako oświetlenie w nowoczesnej sypialni, urządzonej w jasnych kolorach z meblami w białym kolorze lub z jasnego drewna.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania