Modernistyczny design i intrygująca kolorystyka

Wisząca lampa Sintra to niezwykle oryginalny sposób na oświetlenie salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju, restauracji czy sklepu. Jej nietypowa kolorystyka i klosz wyróżniający się ciekawym kształtem, sprawiają, że lampa Sintra to delikatny akcent nowoczesności nad całością niebanalnego wnętrza. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach nowoczesnych i loftowych, utrzymanych w ciepłej kolorystyce. Jest stylowym zwieńczeniem wystroju, który będzie przyciągać spojrzenia.

Lampa Sintra zrobiona jest z lakierowanego metalu oraz szkła. To połączenie zawsze się sprawdza, daje też gwarancję wytrzymałości. Tym, co wyróżnia lampę spośród innych, jest klosz. Na zewnątrz mamy kwadratową, metalową klatkę a wewnątrz klosz w kształcie dużej, mlecznej żarówki.

Źródło światła to żarówka (gwint E14) - możemy dobrać do lampy żarówkę LED. Metal polakierowano na kolor szałwii, klosz jest mlecznobiały z ozdobnymi elementami mosiężnymi. Wymiary to: 25 × 25 × 108 cm.

Idealna do nowoczesnego niewielkiego saloniku w nowoczesnym stylu, urządzonego w nasyconych kolorach. Pasuje do ciemnych i jasnych mebli.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania