Ażurowa lampa do nowoczesnych pomieszczeń

Lampa wisząca Sintra to ciekawa, oryginalna propozycja dla wielbicieli modernistycznych wystrojów i nietypowych rozwiązań aranżacyjnych. Najlepiej wpasuje się w stylistykę nowoczesną i loftową. Może ozdabiać różne pomieszczenia: salon, sypialnię, pokój młodzieżowy, przedpokój, kuchnię, gabinet, biuro, pub. Jej design nie jest typowy, ale mimo to lampa Sintra jest uniwersalnym rodzajem oświetlenia. Można stworzyć z nią przytulne wnętrze w modnym stylu.

Materiały, z których wykonano lampę Sintra to metal i szkło. Najciekawszy jest w niej klosz, który składa się z metalowej osłonki w formie ażurowej klatki z umieszczoną wewnątrz dużą mleczną żarówką – klosz wewnętrzny.

Źródło światła to jedna żarówka o gwincie E14. Można dobrać do lampy żarówkę LED. Kolorami lampy Sintra są czerń (elementy metalowe), biały (klosz) i mosiądz. Wymiary wynoszą: 25 × 25 × 108 cm.

Lampa Sintra świetnie nada się jako oświetlenie w barze w otoczeniu kamienia, drewna i metalu. Pasuje do ciemnych wystrojów, odnajdzie się w odcieniach szarości i grafitu.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 108 cm
Do pobrania