Lampa wisząca Soft Led – nowoczesny model, uniwersalna kolorystyka

Minimalistyczna lampa wisząca Soft Led świetnie sprawdza się nie tylko w domu, ale także w biurze, pomieszczeniach firmowych, bibliotekach, czytelniach, barach, sklepach. W domu może wisieć w kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowym. Jej nowoczesny design na pewno przypadnie młodym klientom, nastawionym na prostotę formy i koloru. Lampa wisząca Soft Led idealnie pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym. Podkreśla współczesny charakter oświetlanego wnętrza.

Lampa wisząca Soft Led wykonana została z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma kształt prostokąta bez ozdób i w jednolitym kolorze, zawieszonego na linkach. Lampa jest prosta i doskonale pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Źródło oświetlenia znajduje się w komplecie wraz z nią. Lampa ma biały kolor. Jej wymiary to: 20 × 150 cm.

Jeżeli szukasz prostego i praktycznego oświetlenia do sklepu, punktu gastronomicznego albo biura, ta lampa sprawdzi się na pewno. Pasuje do nowoczesnego wystroju i umeblowania. Do każdego koloru wnętrza.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 150 cm
Waga 4.97 kg
Do pobrania