Stylowe połączenie klasyki i oryginalnej formy

Lampa wisząca Sol jest nowoczesna i klasyczna jednocześnie. Jej design nie odbiega znacząco od designu tradycyjnych modeli lamp, ale na pierwszy rzut oka widać dużą różnicę. Ta lampa sprawdzi się w sypialni, pokoju młodzieżowym, kuchni, jadalni, przedpokoju. Może wisieć w kawiarni, sklepie, można zestawić kilka takich samych lamp w jednym lokalu. Najlepiej prezentuje się stylistyce klasycznej, nowoczesnej, skandynawskiej.

Wykonana z metalu i szkła lampa Sol to swego rodzaju wariacja na temat klasyki. Dzieje się tak za sprawą szklanego klosza, który wygląda jak zdeformowana kula, a nawet może przypominać bryłę drogocennego minerału. Nad kloszem znajduje się niewielki metalowy element, metalowa jest też podsufitka. Źródło światła to jedna żarówka (gwint E27). Warto wypróbować do lampy Sol energooszczędną żarówkę LED. Metal w lampie jest koloru złota, a klosz przezroczysty i miodowy. Wymiary to: 35 × 35 cm.

Przeznaczona do niewielkich pomieszczeń w ciepłych barwach, małych pokoików z drewnianymi meblami i jasnym, pastelowym wystrojem.

Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 35 cm
Do pobrania