Designerska lampa inna niż wszystkie

Zastanawiasz się nad źródłem oświetlenia w swoim mieszkaniu i nie masz pomysłu? Lubisz się wyróżniać? Postaw na lampę wiszącą Soleil. Ten wyjątkowy model to nowoczesny akcent nad całością pomieszczenia. Idealnie wpasuje się w stylistykę nowoczesną i loftową. Można zawiesić lampę w salonie, pokoju młodzieżowym, jadalni, gabinecie, biurze, obiekcie gastronomicznym, czy sklepie. Wszędzie, gdzie się znajdzie, będzie przyciągać spojrzenia, ponieważ jest to propozycja wyjątkowa i niebanalna.

Lampa Soleil została wykonana z metalu. Kształtem przypomina gwiazdę z wieloma promieniami, zawieszoną na długiej lince. Pomiędzy ozdobnymi promieniami ma wbudowane miejsca z oprawkami na żarówki. Jest ich 9, a gwint każdej to E14. Żarówek nie ma w komplecie z lampą i trzeba dokupić je osobno. Do lampy pasują żarówki LED. Lampa jest cała czarna. Jej wymiary to: 57 × 57 × 180 cm.

To świetna propozycja do sal reprezentacyjnych i restauracji. Kilka takich samych lamp w dużym pomieszczeniu w stylu loftowym będzie robić oryginalne wrażenie.

Wymiary
Długość 57 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 180 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania