Wyjątkowe, pełne blasku oświetlenie do niebanalnych wnętrz

Lampa wisząca Soleil to oryginalna propozycja na oświetlenie wnętrz. Docenią ją szczególnie te osoby, które cenią nietypowe rozwiązania i nie boją się nowości. To zupełnie inny rodzaj oświetlenia, niż te, do których przywykliśmy. To ozdobna lampa, która zwraca na siebie uwagę i może stać się centralnym punktem w pomieszczeniu. Lampę Soleil powiesisz w salonie, jadalni, gabinecie, biurze, sklepie, kawiarni. Najlepiej pasuje do wystroju w stylu nowoczesnym i loftowym.

Soleil to lampa wykonana z metalu. Ma kształt gwiazdy, a pomiędzy promieniami z metalu znajdują się elementy z oprawkami na żarówki. Lampa wisi na długiej lince. Jest tutaj 9 źródeł światła (gwint E14) – komplet nie uwzględnia żarówek, więc trzeba dokupić je osobno. Do lampy pasują żarówki LED. Kolor lampy to srebro. Wymiary wynoszą: 57 × 57 × 180 cm.

Lampa Soleil będzie świetnie wyglądać w nowoczesnych pomieszczeniach, urządzonych w chłodnych kolorach. Zarówno w bieli, jak i ciemnych wystrojach z dużą ilością grafitu i czerni wygląda znakomicie.

Wymiary
Długość 57 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 180 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania