Nietypowa i ciekawa lampa, podkreślająca charakter wnętrza

Lampa wisząca Soleto jest oryginalnym projektem, który wniesie powiew nowoczesności i nietypowego klimatu do wnętrz domowych i nie tylko. To idealna lampa do salonu, dużego gabinetu, barów, restauracji, sklepów. Idealna do stylistyki loftowej i nowoczesnej. Ponieważ zwraca na siebie uwagę, będzie jasnym punktem pomieszczenia. To nietuzinkowy rodzaj oświetlenia dla osób, które lubią wyrażać się przez intrygujący wystrój pomieszczenia.

Lampa Soleto wykonana została z metalu i tworzywa sztucznego. To dziesięciopromienny zwis, który po rozwieszeniu przypomina pająka. Do metalowej, okrągłej podsufitki przymocowane są kable z oprawkami na żarówki (gwint E27). To właśnie odsłonięte żarówki są tutaj źródłem oświetlenia. Dobieramy je osobno, niezależnie od lampy. Można wybrać dedykowane do lampy żarówki LED. Kolor lampy Soleto to czerń. Wymiary: długość – 200 cm.

Sprawdzi się jako oświetlenie w loftowym pubie, gdzie w większości wystroju dominuje kamień. Pasuje do mebli z metalowymi elementami. Wyróżni się w każdej kolorystyce.

Wymiary
Długość 200 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania