Podkreśli niebanalny charakter wnętrz

Lampa wisząca Soleto jest ciekawą, nowoczesną propozycją na oświetlenie wnętrz. Jeżeli chcesz dodać przysłowiowego pazura swoim mieszkaniowym aranżacjom lub po prostu lubisz rzeczy oryginalne i inne od tych, które widzisz na każdym kroku, decyduj się na lampę Soleto! Oświetlisz nią salon, pokój młodzieżowy, jadalnię. Na pewno zda egzamin w barze, sklepie czy hotelu. Sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym i loftowym.

Soleto to lampa wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Do okrągłej podsufitki przymocowane są długie kable z oprawkami na żarówki (gwint E27). Dzięki długim kablom możesz dowolnie rozmieścić je pod sufitem tworząc ciekawą aranżację. Źródło światła, czyli 5 żarówek, nie jest dostępne w komplecie. Można dobrać do lampy żarówki LED. Kolor lampy – czarny. Wymiary: długość 200 cm.

Taka lampa może być wspaniałą ozdobą nowoczesnego salonu. Pasuje do metalu, kamienia i drewna. Dobrze komponuje się z wieloma kolorami. W jasnej aranżacji ciekawie wyróżni się przez kontrast.

Wymiary
Szerokość 150 cm
Wysokość max 200 cm
Waga 2 kg
Do pobrania