Minimalistyczna i stylowa lampa, która podkreśli jasne wnętrze

Lampa wisząca Solin ma uniwersalny design, dzięki czemu łatwo będzie dopasowywać ją do różnych pomieszczeń. Szukasz lampy do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego? Ta lampa świetnie się do tego nadaje. A może wybierasz oświetlenie do sklepu, baru czy hotelu? Lampa Solin również i tu cię nie zawiedzie. Dobrze współgra z monochromatycznymi i kontrastującymi wystrojami. Najlepiej pasuje do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim.

Solin to lampa zrobiona z metalu. Ma podłużną, prostokątną podsufitkę, do której przymocowane są klosze w kształcie odwróconych kielichów. Lampa wyposażona jest w trzy źródła światła, czyli żarówki o gwincie E27. Należy dokupić je osobno. Można dobrać do lampy energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to biel. Wymiary wynoszą: 50 × 11 × 100 cm.

Biała lampa Solin może sprawdzić się w urządzonej na biało (lub w jasnych kolorach) kuchni, szczególnie nad wysepką kuchenną. Będzie pasowała do białych mebli z połyskiem. Dobrze współgra również z drewnem, zwłaszcza w jasnych odcieniach.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania