Designerska lampa w modnej kolorystyce

Lampa wisząca Solin to model, który można dopasować do różnych pomieszczeń, zarówno w mieszkaniu jak i poza nim. W domu będzie pasować w salonie, pokoju młodzieżowym, kuchni, jadalni. Oprócz tego sprawdzi się też w biurze, punktach usługowych i barach. Najlepiej wkomponuje się we wnętrze w stylistyce nowoczesnej, minimalistycznej i loftowej. Jeżeli szukasz ciekawej, modnej, a jednocześnie stonowanej lampy, która nie zdominuje pomieszczenia, lampa Solin będzie idealnym wyborem.

Solin to lampa wykonana z metalu. Jej design jest prosty i nowoczesny. Trzy klosze w kształcie kielichów zawieszone są przy prostokątnej, podłużnej podsufitce. Źródło oświetlenia to żarówki (E27), które musisz dobrać osobno, przy czym warto postawić na energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to głęboki odcień szarości. Wymiary wynoszą: 50 × 11 × 100 cm.

Nowoczesna lampa Solin sprawdzi się w biurach i punktach usługowych, szczególnie tych urządzonych w bieli, szarości i czerni. Pasuje do prostych mebli w kolorach bieli i szarego. Znakomicie podkreśla nowoczesne wnętrza.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania