Nietypowa, designerska i niezwykle efektowna

Lampa wisząca Sona to oświetlenie, które będzie przyciągać wzrok swoim efektownym designem, warto więc zaaranżować ją w odpowiednim otoczeniu, stawiając na jasne albo skontrastowane kolorystycznie wnętrza. Nadaje się do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, gabinetu, restauracji, sklepu. Będzie się świetnie prezentować we wnętrzach w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i skandynawskim. Może stać się inspiracją do wystroju całości, jeśli jeszcze nie masz konkretnych planów co do wyglądu pomieszczenia.

Lampa Sona jest zrobiona z aluminium. Na lince przymocowanej do estetycznej, półkolistej podsufitki wisi klosz o stożkowatym kształcie, który mocno rozszerza się ku dołowi. Żarówka, która jest źródłem światła, ma gwint E27. Możesz zdecydować się na kupno żarówki LED. Lampa jest biała, ale jej wnętrze polakierowano na złoto, co ociepla emitowane światło. Wymiary wynoszą: 35 × 35 × 35 × 111cm.

Doskonałym miejscem dla lampy Sona może być estetyczna kuchnia urządzona białymi meblami na połysk. Inna opcja to zestawienie lampy z jasnym drewnem np. w salonie w stylu skandynawskim.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 119 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania