Oryginalna, nowoczesna lampa, która wprowadzi niezwykły klimat do twoich wnętrz

Design lampy wiszącej Sten jest dość oryginalny i na pewno przykuwający wzrok. Ta dwupłomienna lampa doskonale sprawdzi się w domu jak i w pomieszczeniach komercyjnych. Świetnie prezentuje się w salonie, kuchni, pokoju młodzieżowym, gabinecie, biurze, barze, sklepie. Stanowi doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrza w stylu nowoczesnym, loftowym i skandynawskim. Nadaje ciekawego klimatu, subtelnie wpływając na charakter całego pomieszczenia.

Lampa Sten zrobiona została z metalu, PCV i tkaniny. Jest to zwis dwupłomienny o ciekawych, ozdobnych kloszach w kształcie walcowatych klatek, wewnątrz których znajduje się abażur chroniący źródło światła. Przytwierdzone są do podłużnej podsufitki. Żarówki to źródło światła lampy Sten. Można dobrać energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy – czarny. Wymiary: 35 × 32/105 cm.

Oryginalny kształt lampy Sten wymaga równie oryginalnej oprawy, więc sprawdzi się kamień (ściany) elementy metalowe w meblach. Kolorystyka może być różna, zarówno w jasnej (biały, żółty) jak i ciemnej (grafit, czerń) prezentuje się dobrze.

Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 105 cm
Do pobrania