Lampa wisząca Strong - esencja prostoty

Beton przez długi czas był niedocenianym materiałem, traktowanym bardziej jako surowiec budowlany niż element dekoracji. Moda na lofty i wzrost popularności stylu industrialnego w ostatnich latach “odczarowały” to tworzywo. Całkiem słusznie!

Jeśli chcesz urządzić swój dom w surowym, pofabrycznym stylu, przyda Ci się przemyślane i pasujące do aranżacji oświetlenie. Lampa wisząca Strong będzie idealnym wyborem. Co czyni ją tak wyjątkową?

Szary pojedynczy zwis jest skromny w swojej formie, a zarazem bardzo wyrazisty. Lampa została wykonana z betonu w uniwersalnym, szarym kolorze. Posiada ona oprawkę w kształcie walca, do której można wkręcić pasującą, dekoracyjną żarówkę. Oświetlenie posiada również czarny, kontrastujący z pozostałymi elementami lampy przewód. Ta niezwykle nowoczesna lampa sufitowa stworzy ciekawą kompozycję w połączeniu z kilkoma innymi modelami z tej serii.

Strong wymaga dobrania świetlówki z gwintem E27 o mocy max. 60W. Posiada klasę szczelności IP20 - jej obudowa zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania