Lampa wisząca Strong – gwarancja surowego efektu

Jaki jest przepis na zachowanie we wnętrzach harmonii i porządku? Sprawdzonym sposobem jest minimalistyczna forma, umiar w doborze kolorów i regularne, proste kształty, które będą przyjemne dla oka. Te wszystkie cechy posiada lampa wisząca Strong. Co sprawia, że jest ona wyjątkowa i gdzie sprawdzi się najlepiej?

Potrójna lampa sufitowa jest wykonana z wytrzymałego betonu. Posiada ona trzy walcowate oprawki oraz prostokątną podsufitkę połączoną z kloszami za pomocą czarnych przewodów. Lampa ma wymiary 55 x 13,5 x 100 cm, dzięki czemu odnajdzie się najlepiej w średnich i większych pomieszczeniach. W serii są również inne modele, dzięki czemu skomponujesz spójny zestaw świetlny do całego mieszkania.

Zwis świetnie doświetli nowoczesną jadalnię, kuchnię oraz salon - będzie w nich głównym źródłem światła. Dzięki swojemu surowemu designowi podkreśli również wnętrza loftowe i inspirowane Japonią, w tym wabi-sabi czy w stylu japandi.

Jeśli chcesz zamontować ją u siebie, dobierz do niej trzy świetlówki z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej 60W. Gwarantujemy stylowy wystrój i pełną funkcjonalność.

Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania