Lampa wisząca Strong Round – stylowe i designerskie światło

Współczesne oświetlenie często stanowi jedyną dekorację mieszkania. Ciekawe formy intrygują i zdobią pomieszczenie za dnia, by wieczorem rozbłysnąć pełnią swoich możliwości. Lampa wisząca Strong Round dzięki swojemu oryginalnemu wzornictwu będzie ozdobą Twojego nowoczesnego wnętrza.

Lampa została wykonana z szarego betonu. Posiada trzy zwisy z walcowatymi kloszami, rozmieszczone na różnych wysokościach na okrągłej, solidnej podstawie. Ze spokojną szarością lampy kontrastują czarne przewody. Kontrast tego typu doda wnętrzu dynamizmu. W jakich wnętrzach najlepiej odnajdzie się betonowa lampa sufitowa?

Model o wymiarach 32 cm (średnica) x 100 cm wysokości najlepiej będzie wyglądał w mieszkaniach o średnim i dużym metrażu. Najlepszy efekt wizualny stworzy wraz z surowymi, betonowymi ścianami, czerwoną cegłą, a także w pomieszczeniach pomalowanych na chłodne kolory. Chcesz zaaranżować tę prostą lampę w mniej oczywisty sposób? Wyeksponuj ją na tle ścian w nasyconych barwach, np. ciemnej zieleni, granatu czy petrolu.

Do modelu Strong Round dobierz trzy świetlówki typu E27 o mocy max. 60W. Posiada on klasę szczelności IP20, co daje jej ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania