Lampa wisząca Strong Square – odkryj urok betonu

Beton w ostatnich latach powrócił jako element dekoracyjny we wnętrzach. Materiał ten często występuje w mieszkaniach w stylu loftowym, znanych ze swojej surowości. Betonowe dodatki, np. doniczki, świeczniki czy misy dodadzą smaku wielu aranżacjom, nie tylko industrialnym. Lampa wisząca Strong Square świetnie wpisuje się w ten trend.

Estetyczna i starannie wykonana z betonu lampa sufitowa z czterema źródłami światła będzie idealną propozycją głównego oświetlenia do salonu lub do kuchni. Model o wymiarach 34 x 34 x 100 cm jest wyposażony w cztery oprawki w kształcie sześcianu osadzone w prostokątnej podsufitce. Są one rozmieszczone nieregularnie, na różnych wysokościach i połączone z podstawą lampy za pomocą czarnych przewodów.

Z czym najlepiej zestawić tę lampę? Jeśli chcesz nieco ocieplić charakter wnętrza, betonowa lampa świetnie będzie wyglądać z meblami z jasnego naturalnego drewna i innymi drewnianymi elementami w domu. Ci, którzy cenią skrajny minimalizm, mogą skomponować ją z surowo wykończonymi, jakby “niedokończonymi” ścianami i akcesoriami z czarnego metalu.

Do lampy dobierz cztery świetlówki z gwintem E27 o mocy max. 60W każda. Zaproś minimalizm do swojego domu i poznaj całą serię lamp Strong Square.

Wymiary
Długość 13,5 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania