Lampa wisząca Strong Square – miłość od pierwszego spojrzenia

Jeśli kochasz stylowe, minimalistyczne lub loftowe wnętrza, Twoje serce zdobędą betonowe akcesoria i oświetlenie. Lampa wisząca Strong Square wykonana z betonu jest prosta, a zarazem wyrazista. Sama w sobie, za dnia, jest nietuzinkową dekoracją wnętrza. Po zaświeceniu wieczorem, zyskuje dodatkowy urok.

Pojedynczy zwis posiada półokrągłą oprawkę o średnicy 10 cm i podstawę z szarego betonu. Są one połączone za pomocą czarnego przewodu z możliwością regulacji na wysokość do 100 cm. Nowoczesna lampa Amory najlepiej będzie wyglądać w towarzystwie kilku sztuk z tej samej serii.

Model dopełni nie tylko aranżacji w stylu industrialnym czy minimalistycznym. Sprawdzi się również jako dodatek podkreślający nonszalancką i niedoskonałą z definicji estetykę wabi-sabi. Łącząc go z naturalnym drewnem w ciepłych odcieniach i rafią lub wikliną, uzyskasz z kolei ciepły, klimatyczny efekt we wnętrzu skandynawskim.

Do lampy dopasuj żarówkę z gwintem E27 o mocy max. 60W. Odkryj kolekcję Strong Square i możliwości aranżacyjne, jakie daje ten model oświetlenia.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania