Studio – lampa, która rozjaśnia wnętrze

Lampa wisząca Studio to model o ciekawym, eleganckim i delikatnie ozdobnym designie. Pasuje do wielu wnętrz i wszędzie wnosi wrażenie przytulności, światła i ciepła. Można stworzyć z nią typowo domowy klimat. Pasuje do salonu, sypialni, kuchni, jadalni. Może wisieć w pokojach hotelowych, nadając im przytulności i wrażenia większej przestrzeni. Najlepiej wygląda we wnętrzach umeblowanych w stylu klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym i rustykalnym.

Lampa Studio jest zrobiona z metalu i drewna. Elementy drewniane stanowią tutaj także ozdobę – podsufitka, ozdobna część nad kloszem i obręcz, obejmująca klosz. Klosz ma kształt półkuli, a źródło światła jest odkryte. Żarówka o gwincie E27 jest źródłem oświetlenia, można dobierać do lampy energooszczędne, ledowe. Kolory lampy Studio to biel i naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 90 × 32 cm.

Białą lampę Studio idealnie dopasujesz do wnętrz w stylu skandynawskim, w którym dominują jasne kolory i drewno. Również w przytulnej jadalni w klasycznym stylu z drewnianym stołem i krzesłami wygląda świetnie.

Wymiary
Długość 30-90 cm
Szerokość 32 cm
Średnica 32 cm
Wysokość 30-90 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania