Gustowna lampa, która podkreśli przytulny charakter domowych wnętrz

Lampa Studio jest idealnym rodzajem oświetlenia, jeśli chcemy podkreślić domowy charakter wystroju w naszych pomieszczeniach. Pasuje do salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni, jadalni. Można zestawiać lampę z różnymi meblami i kolorystyką dodatków. Najlepiej sprawdza się we wnętrzach umeblowanych klasycznie, nowocześnie lub w stylu rustykalnym. Jest gustowna, a przy tym jej design wygląda raczej tradycyjnie. Łatwo stworzyć z nią różne aranżacje.

Metal i drewno to materiały, z których zrobiona została lampa Studio. Jej półkulisty klosz został ozdobiony drewnianą obręczą na dole i elementem z drewna w górze. Drewniana jest też częściowo podsufitka. Źródło światła to żarówka o gwincie E27. Nie ma jej w komplecie, więc dokupując możesz wybrać energooszczędną żarówkę LED. Kolory to czarny i naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 32 × 30-90 cm.

Lampa Studio może być zestawiana zarówno z ciemnymi jak i jasnymi meblami. Pasuje do drewna i mebli z metalowymi elementami. Podkreśli urok naturalnego drewna.

Wymiary
Długość 30-90 cm
Szerokość 32 cm
Średnica 32 cm
Wysokość 30-90 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania