Interesująca i niebanalna lampa do wnętrz z duszą

Lampa wisząca Tago to propozycja dla osób, które lubią ozdobne oświetlenie, ale raczej w nowoczesnym stylu. Pasuje do jadalni, salonu, sypialni, restauracji, kawiarni. Ze względu na połączenie kolorystyczne i stylowy design najlepiej będzie wyglądać w pomieszczeniach klasycznych, nowoczesnych, boho, skandynawskich i glamour. Umieszczona we wnętrzu, rozjaśnia je i daje wrażenie przestrzenności. Można stworzyć z nią wiele atrakcyjnych aranżacji.

Lampa Tago zrobiona jest z lakierowanego metalu i tworzywa sztucznego. Ma stabilny, prosty stelaż, do którego przymocowane są cztery klosze. Klosze są ozdobione ażurowym dekorem, biegnącym przez środek. Źródłem oświetlenia są żarówki (gwint E27) – można dobierać do lampy dedykowane do niej żarówki LED. Lampa jest w kolorze białym, a wnętrze kloszy pomalowano na złoto, co ładnie ociepla barwę emitowanego światła. Wymiary to: 95 × 20 × 110 cm.

Sprawdzi się w jasnych pomieszczeniach w stylu skandynawskim. Pasuje do mebli z drewna oraz białych (matowych i błyszczących). Może wisieć w jadalni nad stołem lub nad wyspą kuchenną.

Wymiary
Długość 95 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 110 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania