Lampa wisząca Targa – perełka designu

Podobają Ci się stylowe wnętrza, np. w stylu paryskim, wzorowane na apartamentach najlepszych dzielnic stolicy Francji? Poszukujesz lampy głównej, która, nie dość że funkcjonalna, będzie jednocześnie dekoracją aranżacji, tak jak biżuteria w Twoich stylizacjach? Lampa wisząca Targa przypomina perłowy naszyjnik ze złota. Dekoracyjne oświetlenie nadaje się idealnie do wnętrz klasycznych, retro i paryskich.

Mlecznobiała lampa została wykonana z matowego szkła i metalu z miedzianymi elementami. Połączenie bieli i miedzi jest niezwykle eleganckie. Półkolisty klosz zawieszony jest na jasnoszarym, regulowanym do wysokości 120 cm przewodzie. Powiesisz ją więc zarówno nisko, nad stołem, jak i wyżej, np. w przedpokoju.

Biała lampa wisząca ma wymiary 20x20x20 cm. Nie posiada w zestawie żarówek. Do zestawu dobierz świetlówkę typu E27 o mocy maksymalnej 60W.

Funkcjonalny, a zarazem dekoracyjny model ma klasę szczelności IP20. Oznacza to zabezpieczenie przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większej.

Targa - wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata