Kolorowa, estetyczna lampa do różnych pomieszczeń

Lampa Tempre ma prosty, efektowny design, który pasuje do różnego rodzaju pomieszczeń. Będzie idealna do pokoju młodzieżowego, dziecięcego, kuchni, przedpokoju, jadalni, hotelu, punktu gastronomicznego. Jest uniwersalna, dlatego wpasuje się w różne style wystroju. Dobrze wygląda w stylu klasycznym, nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym, vintage. Jeśli szukasz pastelowej lampy do pokoju dziecięcego, to lampa Tempre świetnie dopasuje się do lekkich mebelków i jasnej kolorystyki.

Tempre jest lampą wiszącą wykonaną z metalu. Jej klosz w kształcie półkuli zawieszony jest na lince. Podsufitka jest okrągła. Lampa Tempre ma jedno źródło światła jakim jest żarówka E27. Wybierając odpowiedni model stawiaj na energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy to niebieski. Wymiary wynoszą: 120 × 27 × 27 cm.

Niebieska lampa Tempre pasuje do jasnych kolorów, bieli, szarości, pastelowych odcieni. Można też zestawić ją z mocniejszym granatem. Zarówno meble drewniane jak i z elementami metalowymi dobrze z nią współgrają.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 27 cm
Do pobrania