Lampa o bardzo uniwersalnym designie i kolorze

Wisząca lampa Tempre jest doskonała do bardzo wielu wnętrz o różnym przeznaczeniu. Może być źródłem oświetlenia dla kuchni, jadalni, każdego pokoju, przedpokoju, hotelu, restauracji, sklepu, biura. Najlepiej pasuje do stylów wystroju takich jak: klasyczny, nowoczesny, skandynawski, loftowy, minimalistyczny, vintage. Każda kolorystyka, jasna i ciemna, ciepła i chłodna, doskonale współgra z lampą Tempre. Sprawdzi się niemal wszędzie, więc jeśli urządzasz pomieszczenie, a nie masz pomysłu na rodzaj oświetlenia, lampa Tempre na pewno będzie pasowała.

Lampa Tempre zrobiona jest z metalu. Ma klasyczny klosz w kształcie półkuli, który wisi na długiej lince. Podsufitka też jest okrągła. Źródło światła to żarówka E27. Możesz wybrać dedykowaną do niej energooszczędną żarówkę LED. Lampa Tempre jest biała. Jej wymiary wynoszą: 120 × 27 × 27 cm.

Biała lampa Tempre wyglada bardzo estetycznie, można więc zawiesić ją w kuchni lub jadalni nad stołem. Przy większym pomieszczeniu warto zastosować więcej niż jedną. Dla lepszego wrażenia można zawiesić kilka lamp w różnych kolorach.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 27 cm
Do pobrania