Lampa wisząca Tess — odrobina ekstrawagancji

Szukasz sposobu na niebanalne i stylowe oświetlenie salonu, jadalni lub przestronnej klatki schodowej? Lampa wisząca Tess łączy atuty wynikające z fantazyjnego kształtu, najwyższej jakości materiałów użytych do jej wykonania oraz ekologicznego i jasnego oświetlenia LED.

Nowoczesna lampa sufitowa typu plafon została wykonana czarnego tworzywa sztucznego z białą silikonową obudową źródła światła LED. Klosz w formie abstrakcyjnie pozwijanej wstęgi tworzy trzy nieregularne okręgi, podtrzymywane przez trzy minimalistyczne zawieszenia linkowe i okrągłą podsufitkę.

Lampa została wyposażona we wbudowany panel LED o maksymalnej mocy światła 28 W oraz ciepłej temperaturze 3000 K. Trzystopniowa regulacja natężenia światła pozwoli Ci dostosować jego moc do aktualnych potrzeb za pomocą włącznika ściennego.

Lampa wisząca Tess świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu minimalistycznym lub glamour. Nietuzinkowy wygląd i budowa sprawiają, że jest nie tylko praktycznym i ergonomicznym źródłem światła, ale także efektownym elementem wyposażenia.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 41 cm
Do pobrania