Lampa wisząca Tomar — klasyczna i elegancka

Szukasz efektownej lampy do swojego wnętrza? Lampa wisząca Tomar łączy klasyczną budowę z nowoczesnym designem i wysokiej jakości materiałami. Model świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu minimalistycznym lub glamour oraz w pomieszczeniach o tradycyjnej aranżacji.

Trzy okrągłe klosze z mlecznego szkła zostały umieszczone na metalowym matowym stelażu z czarnej stali. Ozdobne elementy w kolorze mosiądz subtelnie rozświetlają konstrukcję lampy oraz harmonijnie współgrają z pozostałymi kolorami. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą podsufitkę.

Lampa posiada trzy punkty świetlne z gwintem E 27. W każdym z nich możesz umieścić żarówkę o maksymalnej mocy świetlnej 15 W. Mleczne szkło kloszy sprawia, że światło lampy jest przyjemnie rozproszone i przytulne.

Lampa wisząca Tomar posiada długość 51 cm, dzięki czemu dobrze sprawdzi się jako oświetlenie sufitowe nawet w niewysokich pomieszczeniach. Szlachetna kolorystyka i klasyczna budowa lampy to sposób na stylową i elegancką aranżację świetlną.

Wymiary
Długość 51 cm
Szerokość 51 cm
Średnica 51 cm
Wysokość 29 cm
Waga 3 kg
Do pobrania